Nerezový drez Franke SRX 110-45 Nerez, spodná montáž
Nerezový drez Franke SRX 110-45 Nerez, spodná montáž
- Vhodný pre skrinku od 500 mm
- Rozmer: 482 x 432 | Hĺbka: 190 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
- Vhodný pre skrinku od 500 mm
- Rozmer: 482 x 432 | Hĺbka: 190 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
143 €
Kód produktu: P-15910
Doprava a platba
Kód produktu: P-15910
Doprava a platba
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 500 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 482 x 432 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 450 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 190 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládanie výpuste: Manuálne
- Výrez do pracovnej dosky: 450 x 400 mm
- Typ montáže: Spodná montáž pod dosku - určené pre pracovné dosky z kompozitu či prírodného kameňa
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu: Nevytvára sa, batéria sa inštaluje do pracovnej dosky
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Áno
📦 Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 500 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Brúsená nehrdzavejúca oceľ |
| Rozmer drezu - Šírka | 482 mm, 482 mm, 482 mm, 482 mm, 482 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm, 432 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 190 |
| Typ montáže | Spodný |
| Veľkosť drezovej vane | 450 x 400 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Nevytvára sa |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Podľa zobrazenia |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Rozmer drezu | 482 x 432 mm |
| Rozmer výrezu | 450 x 400 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |












