Nerezový drez Sinks BIGGER 600 V 0,8 mm matný
Nerezový drez Sinks BIGGER 600 V 0,8 mm matný
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
(1)
Počet hviezdičiek je 5 z 5
- 📦 Spodná skrinka od 600 mm
- 📐 Rozmer: 600 x 500 mm | Hĺbka: 205 mm
- 🧰 Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
104,90 €
- 📦 Spodná skrinka od 600 mm
- 📐 Rozmer: 600 x 500 mm | Hĺbka: 205 mm
- 🧰 Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
Kód produktu: STSBIM6005008V
Doprava a platba
Kód produktu: STSBIM6005008V
Doprava a platba
Nerezový dřez Sinks BIGGER 600 V 0,8mm matný s povrchovou úpravou Matný je vyrobený z vysokokvalitnej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka vysokej kvalite materiálov je na tento typ poskytovaná predĺžená záruka.
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 600 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 515 x 415 mm
- Hĺbka drezu: 205 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či povytiahnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 580 x 480 mm
- Typ montáže: Horná montáž, klasická montáž do výrezu v pracovnej doske
- Orientácia drezu: Nerozlišuje se
- Hrúbka nerezu: 0,8 mm
- Otvor pre batériu: Otvor pre batériu 35 mm je vytvorený
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Do dřezu je možné nainstalovat dritč odpadu
📦 Čo nájdete v balení
- Nehrdzavejúci drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Matný |
| Rozmer drezu - Šírka | 600 |
| Rozmer drezu - Výška | 500 |
| Hĺbka drezu v mm | 205 mm |
| Hrúbka nerezu | 0,8 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Sinks STS |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Veľkosť drezu | Veľký drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
Alena Strádalová Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladySuper
Zápory-
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.








