Nerezový drez Sinks CLASSIC 480 V 0,8 mm leštený
Nerezový drez Sinks CLASSIC 480 V 0,8 mm leštený
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
(2)
Počet hviezdičiek je 4 z 5
- 📦 Spodná skrinka od 450 mm
- 📐 Rozmer: 480 x 480 mm | Hĺbka: 180 mm
- 🧰 Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
79,90 €
- 📦 Spodná skrinka od 450 mm
- 📐 Rozmer: 480 x 480 mm | Hĺbka: 180 mm
- 🧰 Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
Kód produktu: STSCLL4804808V
Doprava a platba
Kód produktu: STSCLL4804808V
Doprava a platba
Nerezový dřez Sinks CLASSIC 480 V 0,8mm leštěný s povrchovou úpravou Matný je vyrobený z vysokokvalitnej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka vysokej kvalite materiálov je na tento typ poskytovaná predĺžená záruka.
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 480 x 480 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 410 x 360 mm
- Hĺbka drezu: 180 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či povytiahnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 460 x 460 mm
- Typ montáže: Horná montáž, klasická montáž do výrezu v pracovnej doske
- Orientácia drezu: Nerozlišuje se
- Hrúbka nerezu: 0,8 mm
- Otvor pre batériu: Otvor pre batériu 35 mm je vytvorený
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Do dřezu je možné nainstalovat dritč odpadu
📦 Čo nájdete v balení
- Nehrdzavejúci drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Matný |
| Rozmer drezu - Šírka | 480 |
| Rozmer drezu - Výška | 480 |
| Hĺbka drezu v mm | 180 mm |
| Hrúbka nerezu | 0,8 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Sinks STS |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Veľkosť drezu | Malý drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
Ověřený zákazník - Heureka.cz Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 2 z 5
Kladynení leštěný nebo ho leštil šeroslepý, jednoruký za soumraku.
Stopy po vodě vypadají otřesně, ale už tam je tak se tím budu muset naučit žítviac
Stopy po vodě vypadají otřesně, ale už tam je tak se tím budu muset naučit žítviac
Zápory-
Pavlína Hantáková Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyDřez moc pěkný,už používáme,snad i dobrá kvalita,...
Zápory-
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.











