Nerezový drez Sinks CLP-A 1000 M 0,5 mm matný
Nerezový drez Sinks CLP-A 1000 M 0,5 mm matný
Matný nerez
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Spodná skrinka od 450 mm, hĺbka drezu 150 mm, rozmer drezu 800 x 600 mm, záruka 15 rokov
Matný nerez
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Matný nerez
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
129,90 €
Kód produktu: RDCPM1006005M
Doprava a platba
Kód produktu: RDCPM1006005M
Doprava a platba
Nerezový drez Sinks CLP-A 1000 M 0,5 mm matný je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka vysokej kvalite materiálov je na tento typ poskytovaná záruka 15 rokov.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 1000 x 600 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 370 mm
- Hĺbka drezu: 150 mm
- Hrúbka nerezu: 0,5 mm
- Drezový výpust: 1/2 so zátkou
- Otvor pre batériu: Vytvoríme podľa požiadavky
- Ovládanie výpuste: Manuálna
- Výrez do pracovnej dosky: Inštalácia na skrinku, bez pracovnej dosky
- Typ montáže: Celoplošný, nadstavný
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý aj pravý variant
- Drez nie je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Bez príchytiek, dodávka obsahuje spevňujúci drevený rám
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Matný |
| Rozmer drezu - Šírka | 1000 |
| Rozmer drezu - Výška | 600 |
| Hĺbka drezu v mm | 145 mm |
| Hrúbka nerezu | 0,5 mm |
| Typ montáže | Celoplošný, Celoplošný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Modelový rad | Sinks RODI |
| Drezová výpusť | 1 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |














