Nerezový drez Teka Starbright 45 E-XN 1B 1D
Nerezový drez Teka Starbright 45 E-XN 1B 1D
Rozmer 790 x 500 mm, skrinka od 450 mm, hĺbka drezu 160 mm, hrúbka plechu 0,7 mm, doživotná záruka na materiál. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu.
viacRozmer 790 x 500 mm, skrinka od 450 mm, hĺbka drezu 160 mm, hrúbka plechu 0,7 mm, doživotná záruka na materiál. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu.
viacNerezový kuchynský drez TEka Starbright 45 je vyrobený z nerezovej ocele hrúbky 0,7 mm. Vďaka nadštandardnej kvalite materiálu je poskytovaná doživotná záruka na materiál. Priestranná umývacia vanička umožní umývanie väčších hrncov.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od šírky: 450 mm
- Rozmer drezu: 790 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 160 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 “ so sitkovým ventilom
- Hrúbka nerezovej ocele: 0,7 mm
- Typ montáže: Horný na pracovnú dosku
- Orientácia drezu: Obojstranný drez, ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu 35 mm zhotovíme podľa požiadavky
- Výrez do pracovnej dosky: 770 x 480 mm
- Povrchová úprava: Nerez matný
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Teka Starbright
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 790 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 160 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Teka |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |

