Nerezový jednodrez Alveus MORE 10 satin
Nerezový jednodrez Alveus MORE 10 satin
hĺbka drezu 165 mm, rozmer drezu 560 x 500 mm, spodná skrinka od 600 mm, záruka 2 roky viac
Štandardná cena 66,30 €.
Ušetríte
10 %(6,70 €).
59,60 €
Kód produktu: 1106813
Doprava a platba
Kód produktu: 1106813
Doprava a platba
Nerezový drez Alveus More 10 satin je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 560 x 500 mm
- Povrch: Satin
- Rozmer drezovej nádoby: 480 x 360 mm
- Hĺbka drezu: 165 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 “ bez automatického ovládania
- Otvor pre batériu 35 mm vytvorený
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Alveus More 10 Satin
- Kompletný sitkový ventil vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž a šablónu pre výrez
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 560 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 165 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | More |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |









