Set Alveus Cadit 10 Béžová + batéria Nina
Set Alveus Cadit 10 Béžová + batéria Nina
Farebné provedenie Béžová
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (Výpust, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Štandardná cena 282,90 €.
Ušetríte
5 %(14,10 €).
268,80 €
Farebné provedenie Béžová
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (Výpust, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Kód produktu: SETA22001
Doprava a platba
Kód produktu: SETA22001
Doprava a platba
Set granitového dřezu Alveus Cadit 10 vo farebnom variante Béžová a dřezové baterie. Dřez je vyroben z přírodního granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 590 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 325 x 425 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Excentrické, otočením knoflíku
- Výrez do pracovnej dosky: 570 x 480 mm
- Spôsob montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Oboustranný, otočný, levé i pravé provedení
- Otvor pro baterii a ovládání výpusti jsou zhotoveny
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Alveus
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, na granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Kuchyňská stojánková baterie Alveus Nina béžová
- Povrchová úprava: Granitový nástřik béžová
- Výška baterie: 125 mm
- Keramická kartuše
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Čo nájdete v balení
- Dřezová baterie Alveus Nina béžová
- Připojovací hadičky 2 ks
- Montážní materiál
- Návod k montáži
Parametre
| Farebný odtieň | Béžové odtiene |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Rozmer drezu - Šírka | 590 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |


























