Set Sinks BLOCKER 550 + MIX 3 P
Set Sinks BLOCKER 550 + MIX 3 P
294,90 €
Kód produktu: P-08804
Doprava a platba
Kód produktu: P-08804
Doprava a platba
Nerezový drez Sinks BLOCKER 550 V 1mm kartáčovaný
Nerezový drez Sinks BLOCKER 550 V 1mm kartáčovaný s povrchovou úpravou Kartáčovaný je vyrobený z vysokokvalitnej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka vysokej kvalite materiálov je na tento typ poskytovaná predĺžená záruka.
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 550 x 505 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 500 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2" so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či povytiahnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: Podľa šablóny
- Typ montáže: Drez so spodnou montážou. Inštalácia zo spodnej strany, do pracovných dosiek z umelého či prírodného kameňa a do kompozitných dosiek
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Hrúbka nerezu: 1,0 mm
- Otvor pre batériu: Otvor pre batériu 35 mm je vytvorený
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Do drezu je možné nainštalovať drvič odpadu
📦 Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks MIX 3 P chróm
Stojančeková drezová batéria s vyťahovacou koncovkou Sinks MIX 3 P v povrchovej úprave lesklý chróm.
Ramienko je otočné a batéria je dodávaná so všetkým príslušenstvom pre montáž. Výška batérie 245 mm zabezpečí bezproblémové napúšťanie vody aj do vyšších hrncov.
- Kuchynská batéria s výsuvnou koncovkou
- Výsuvná koncovka bez prepínania
- Otočné ramienko o 200°
- Povrchová úprava lesklý chróm
- Výška batérie 245 mm
- Keramická kartuša
- Záruka 5 rokov na keramickú kartušu
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Obsah balenia:
- Kuchynská batéria
- 2 ks pripojovacie hadice dĺžky 350 mm
- Montážny materiál
Parametre
| Farba | Chróm - lesklý |
|---|---|
| Šírka skrinky od | 600 mm |
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch batérie | Granit |
| Povrch nerezu | Kartáčovaný |
| Rozmer drezu - Šírka | 550 |
| Rozmer drezu - Výška | 505 |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Hrúbka nerezu | 1,0 mm |
| Typ batérie | Páková, Stojanová, S výsuvnou koncovkou |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný, Spodný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Sinks ARMANDO VICARIO, Sinks STS |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Kategoria | Drezy |