Set Sinks BRAVO 850.1 Granblack + batéria Sinks LEGENDA S Granblack
{"savings":"22 €","items":[{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/granitovy-drez-sinks-bravo-850-1-granblack-2","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/1/168680241183a1-66877efc-227219-granitovy-drez-sinks-bravo-850-1-granblack.jpg","name":"Granitový drez Sinks Bravo 850.1 Granblack"},{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/drezova-bateria-sinks-legenda-s-granblack","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/o/o6867fed2974a2-41586-2-drezova-baterie-sinks-legenda-s-granblack.jpg","name":"Drezová batéria Sinks LEGENDA S Granblack"}]}
Set Sinks BRAVO 850.1 Granblack + batéria Sinks LEGENDA S Granblack
hĺbka drezu 180/110 mm, rozmer drezu 850 x 435 mm, spodná skrinka od 650 mm, záruka 5 rokov viac
302,10 €
Kód produktu: SIGBR850435130_SFTLESGR30
Doprava a platba
Kód produktu: SIGBR850435130_SFTLESGR30
Doprava a platba
Granitový drez Sinks Bravo 850.1 Granblack
Granitový drez Sinks BRAVO 850.1 vo farebnom variante Grandblack je vyrobený z vysoko akostného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 650 mm alebo rohová od 900 x 900 mm(vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 850 x 435 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 325 x 355 mm
- Hĺbka drezu: 180 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne
- Výrez do pracovnej dosky: Podľa šablóny
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu 35 mm je zhotovený
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks LEGENDA S Granblack
Kuchynská stojanková batéria Sinks LEGENDA S Granblack je osadená kvalitnou keramickou kartušou. Vďaka tomu je možné poskytovať záruku na kartušu v dĺžke 5 rokov
- Povrchová úprava: Granblack
- Výška batérie: 255 mm
- Otočné ramienko o 200o
- Keramická kartuša
- Výsuvná koncovka s prepínaním sprcha/prúd
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Sinks LEGENDA S Granblack
- Pripojovacie hadičky
- Montážny materiál
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Granblack |
| Šírka skrinky od | 650 mm |
| Rozmer drezu - Šírka | 850 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 435 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 180 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |



























