Set Sinks BRAVO 850.1 Sahara + batéria Sinks ENIGMA S chróm
{"savings":"27 €","items":[{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/granitovy-drez-sinks-bravo-850-1-sahara-1","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/7/7686802418d13f-66877f01-227222-granitovy-drez-sinks-bravo-850-1-sahara.jpg","name":"Granitový drez Sinks BRAVO 850.1 Sahara"},{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/drezova-bateria-sinks-enigma-s-chrom","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/y/y6867fed1b10d2-41568-2-drezova-baterie-sinks-enigma-s-chrom.jpg","name":"Drezová batéria Sinks ENIGMA S chróm"}]}
Set Sinks BRAVO 850.1 Sahara + batéria Sinks ENIGMA S chróm
hĺbka drezu 180/110 mm, rozmer drezu 850 x 435 mm, spodná skrinka od 650 mm, záruka 5 rokov viac
370 €
Kód produktu: SIGBR850435150_SFTENSCL
Doprava a platba
Kód produktu: SIGBR850435150_SFTENSCL
Doprava a platba
Drezová batéria Sinks ENIGMA S chróm
Kuchynská stojanková batéria Sinks ENIGMA S chróm je osadená kvalitnou keramickou kartušou. Vďaka tomu je možné poskytovať záruku na kartušu v dĺžke 5 rokov.
- Povrchová úprava: Chróm lesklý
- Výška batérie: 285 mm
- Otočné ramienko o 360o
- Keramická kartuša
- Výsuvná koncovka s prepínaním na sprchu/prúd
- Koncovka batérie je vybavená systémom Magnetclick uľahčujúcim jej zaklapnutie do ramienka
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Sinks ENIGMA S chróm
- Pripojovacie hadičky
- Montážny materiál
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Béžové odtiene |
|---|---|
| Farba | Sahara |
| Šírka skrinky od | 650 mm |
| Rozmer drezu - Šírka | 850 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 435 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 180 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |











