Set Sinks CLP-A 1200 DUO M matný + batéria Sinks VITALIA chróm
Set Sinks CLP-A 1200 DUO M matný + batéria Sinks VITALIA chróm
hĺbka drezu 145 mm, rozmer drezu 1200 x 600 mm, spodná skrinka od 800 mm, záruka 15 rokov viac
209,10 €
Kód produktu: RDCPM12060026M_SFTVICL
Doprava a platba
Kód produktu: RDCPM12060026M_SFTVICL
Doprava a platba
Nerezový drez Sinks CLP-A 1200 DUO M 0,6mm matný
Nerezový drez Sinks CLP-A 1200 DUO M 0,6 mm matný je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka vysokej kvalite materiálov je na tento typ poskytovaná záruka 15 rokov.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 800 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 1200 x 600 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 370 mm
- Hĺbka drezu: 150 mm
- Hrúbka nerezu: 0,5 mm
- Drezový výpust: 1 1/2 so zátkou
- Otvor pre batériu: Vytvoríme podľa požiadavky
- Ovládanie výpuste: Manuálna
- Výrez do pracovnej dosky: Inštalácia na skrinku, bez pracovnej dosky
- Typ montáže: Celoplošný, nadstavný
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý aj pravý variant
- Drez nie je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Bez príchytiek, dodávka obsahuje drevený spevňujúci rám
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks Vitalia chróm
Kuchynská stojanková batéria Sinks VITALIA chróm je osadená kvalitnou keramickou kartušou. Vďaka tomu je možné poskytovať záruku na kartušu v dĺžke 5 rokov. Vysoké ramienko umožní plnenie aj vyšších hrncov.
- Povrchová úprava: chróm lesklý
- Výška batérie: 320 mm
- Otočné ramienko o 360o
- Keramická kartuša
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Sinks VITALIA chróm
- Pripojovacie hadičky 2 ks
- Montážny materiál
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 800 mm |
|---|---|
| Povrch nerezu | Matný |
| Rozmer drezu - Šírka | 1200 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 600 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 150 mm |
| Hrúbka nerezu | 0,5 mm |
| Typ montáže | Celoplošný, Celoplošný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 1 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | Celoplošný |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |



