Set Sinks FRAME 457 Sahara + batéria Sinks PRONTO Sahara
{"savings":"17 €","items":[{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/granitovy-drez-sinks-frame-457-sahara","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/l/l69c53ac986bfe-1774517292779-img274662.jpeg","name":"Granitový drez Sinks FRAME 457 Sahara"},{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/drezova-bateria-sinks-pronto-sahara","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/4/46867fedb98cc9-41538-2-drezova-baterie-sinks-pronto-sahara.jpg","name":"Drezová batéria Sinks PRONTO Sahara"}]}
Set Sinks FRAME 457 Sahara + batéria Sinks PRONTO Sahara
hĺbka drezu 203 mm, rozmer drezu 457 x 406 mm, spodná skrinka od 500 mm (450 mm po úprave skrinky), záruka 5 rokov viac
224,90 €
Kód produktu: ACRFR45740650_SFTPRGR50
Doprava a platba
Kód produktu: ACRFR45740650_SFTPRGR50
Doprava a platba
Granitový drez Sinks FRAME 457 Sahara
Granitový drez Sinks FRAME 457 vo farebnom variante Sahara je vyrobený z vysoko akostného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 500 mm, 450 mm po úprave skrinky (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 457 x 406 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 417 x 363 mm
- Hĺbka drezu: 203 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne, vytiahnutím či zatlačením sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 442 x 392 mm
- Možnosť priobjednať excentrické ovládanie výpuste - nutné vytvoriť otvor 35 mm do pracovnej dosky
- Typ montáže: Klasická horná montáž alebo spodná montáž do pracovnej dosky z umelého či prírodného kameňa
- Pre spodnú montáž je nutné priobjednať sadu spodnej montáže
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu, dávkovač a ďalšie príslušenstvo zhotovíme podľa požiadavky zadarmo - k dispozícii sú 3 umiestnenia
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Sinks FRAME 457 Sahara
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks PRONTO Sahara
Kuchynská stojanková batéria Sinks PRONTO Sahara je osadená kvalitnou keramickou kartušou. Vďaka tomu je možné poskytovať záruku na kartušu v dĺžke 5 rokov
- Povrchová úprava: Sahara
- Výška batérie: 130 mm
- Otočné ramienko o 360o
- Keramická kartuša
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Sinks PRONTO Sahara
- Pripojovacie hadičky 2 ks
- Montážny materiál
- Návod na montáž
Stiahnúť
Parametre
| Farebný odtieň | Béžové odtiene |
|---|---|
| Farba | Sahara |
| Šírka skrinky od | 500 mm |
| Rozmer drezu - Šírka | 457 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 406 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 203 mm |
| Typ montáže | Horný, Spodný |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |








































