Set Sinks GRANDE 800 Granblack + batéria Sinks ENIGMA S chróm
{"savings":"27 €","items":[{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/granitovy-drez-sinks-grande-800-granblack-2","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/d/d693c1ff01be88-66877f06-227225-granitovy-drez-sinks-grande-800-xc-granblack.jpg","name":"Granitový drez Sinks GRANDE 800 Granblack"},{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/drezova-bateria-sinks-enigma-s-chrom","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/y/y6867fed1b10d2-41568-2-drezova-baterie-sinks-enigma-s-chrom.jpg","name":"Drezová batéria Sinks ENIGMA S chróm"}]}
Set Sinks GRANDE 800 Granblack + batéria Sinks ENIGMA S chróm
hĺbka drezu 190 mm, rozmer drezu 800 x 510 mm, spodná skrinka od 450 mm, záruka 5 rokov viac
367,20 €
Kód produktu: SIGGR80051030_SFTENSCL
Doprava a platba
Kód produktu: SIGGR80051030_SFTENSCL
Doprava a platba
Granitový drez Sinks GRANDE 800 Granblack
Granitový drez Sinks GRANDE 800 XC vo farebnom variante Granblack je vyrobený z vysoko akostného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 500 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 800 x 510 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 460 mm
- Hĺbka drezu: 190 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Push ovládanie výpuste - stlačením tlačidla
- Výrez do pracovnej dosky: 780 x 490 mm
- Typ montáže: Horná montáž na pracovnú dosku
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu a ovládanie výpuste sú zhotovené
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks ENIGMA S chróm
Kuchynská stojanková batéria Sinks ENIGMA S chróm je osadená kvalitnou keramickou kartušou. Vďaka tomu je možné poskytovať záruku na kartušu v dĺžke 5 rokov.
- Povrchová úprava: Chróm lesklý
- Výška batérie: 285 mm
- Otočné ramienko o 360o
- Keramická kartuša
- Výsuvná koncovka s prepínaním na sprchu/prúd
- Koncovka batérie je vybavená systémom Magnetclick uľahčujúcim jej zaklapnutie do ramienka
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Sinks ENIGMA S chróm
- Pripojovacie hadičky
- Montážny materiál
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Granblack |
| Šírka skrinky od | 500 mm |
| Rozmer drezu - Šírka | 800 |
| Rozmer drezu - Výška | 510 |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |































