Set Sinks Linea 600 XC Granblack + Flexia
Set Sinks Linea 600 XC Granblack + Flexia
Set kuchynského drezu a batérie za zvýhodnenú cenu. Set obsahuje Granitový drez Sinks Linea 600 XC Granblack a batériu Sinks Flexia lesklá. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu a batérie.
viacSet kuchynského drezu a batérie za zvýhodnenú cenu. Set obsahuje Granitový drez Sinks Linea 600 XC Granblack a batériu Sinks Flexia lesklá. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu a batérie.
viacGranitový drez Sinks LINEA 600 XC Granblack
Granitový drez Sinks LINEA 600 XC vo farebnom variante 30 - granblack je vyrobený z vysoko akostného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 600 x 480 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 415 mm
- Hĺbka drezu: 190 mm
- Drezový výpust: 3 1/2" so sitkovým ventilom (slúži ako zátka drezu)
- Ovládanie výpuste: Push tlačidlo - stlačením tlačidla
- Výrez do pracovnej dosky: 580 x 460 mm
- Typ montáže: Horná montáž na pracovnú dosku
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný - drez môže byť použitý ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu, dávkovač a ďalšie príslušenstvo zhotovíme podľa požiadavky zadarmo
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Sinks LINEA 600 XC 30 - granblack
- Kompletný sitkový ventil, sifón pre úsporu miesta s odbočkou na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks FLEXIA lesklá
Ohybná drezová batéria Sinks Flexia v kombinácii čierneho elastického ramienka a chrómu.
- Výška batérie 200 - 320 mm
- Záruka na kartušu 5 rokov
- Povrchová úprava Čierna/chróm
- Inštalácia do otvoru 35 mm
- Ohybná koncovka
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Sinks
- Pripojovacie hadičky 2 ks
- Kompletný montážny materiál
- Návod na montáž
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Granblack |
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 600 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 480 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | 2 otvory pre batériu a excenter |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Push tlačidlo |
| Antibakteriální úprava | Ne |




































