Set Sinks Linea 780 Granblack + Elka čierna matná
Set Sinks Linea 780 Granblack + Elka čierna matná
Akčný set granitového drezu Linea 780 & batéria Elka. Balenie obsahuje kompletný montážny materiál na inštaláciu drezu a batérie. Vrátane výpustu a sifónu pre úsporu miesta.
viacAkčný set granitového drezu Linea 780 & batéria Elka. Balenie obsahuje kompletný montážny materiál na inštaláciu drezu a batérie. Vrátane výpustu a sifónu pre úsporu miesta.
viacGranitový drez Sinks Linea 780 N Granblack
Granitový drez Sinks LINEA 780 N vo farebnom variante Grandblack je vyrobený z vysoko akostného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 550 mm - po úprave skrinky od 500 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 780 x 480 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 400 x 415 mm
- Hĺbka drezu: 190 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Možnosť priobjednať excentrické ovládanie výpuste
- Ovládanie výpuste: Manuálne, vytiahnutím či zatlačením sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 760 x 460 mm
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu, dávkovač a ďalšie príslušenstvo zhotovíme podľa požiadavky zadarmo
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks ELKA Čierna matná
- Kuchyňská stojánková baterie
- Směšovací, tlaková
- Povrchová úprava: Matná černá
- Profesionální design
- Výška 315 mm
- 5ti letá záruka se vztahuje na keramickou kartuši
- Instalace do otvoru o průměru 35 mm
Co najdete v balení
- Dřezová baterie Sinks
- Připojovací hadičky
- Kompletní montážní materiál a návod na montáž
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Granblack |
| Šírka skrinky od | 600 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 780 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 480 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ materiálu | Sinks SGR |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Veľkosť drezu | Veľký drez |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |































