Set Sinks PERFECTO 860 Sahara + batéria Sinks PRONTO Sahara
{"savings":"19 €","items":[{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/granitovy-drez-sinks-perfecto-860-sahara","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/l/l6867fe946906f-40092-3-granitovy-drez-sinks-perfecto-860-sahara.jpg","name":"Granitový drez Sinks PERFECTO 860 Sahara"},{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/drezova-bateria-sinks-pronto-sahara","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/4/46867fedb98cc9-41538-2-drezova-baterie-sinks-pronto-sahara.jpg","name":"Drezová batéria Sinks PRONTO Sahara"}]}
Set Sinks PERFECTO 860 Sahara + batéria Sinks PRONTO Sahara
hĺbka drezu 200 mm, rozmer drezu 860 x 500 mm, spodná skrinka od 500 mm (450 mm po úprave skrinky / bez batérie), záruka 5 rokov viac
263 €
Kód produktu: ACRPE86050050_SFTPRGR50
Doprava a platba
Kód produktu: ACRPE86050050_SFTPRGR50
Doprava a platba
Granitový drez Sinks PERFECTO 860 Sahara
Granitový drez Sinks PERFECTO 860 vo farebnom variante Sahara je vyrobený z vysoko akostného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 500 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 860 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 347 x 430 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Možnosť priobjednať excentrické ovládanie výpuste
- Ovládanie výpuste: Manuálne, vytiahnutím či zatlačením sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 840 x 480 mm
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu, dávkovač a ďalšie príslušenstvo zhotovíme podľa požiadavky zadarmo
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks PRONTO Sahara
Kuchynská stojanková batéria Sinks PRONTO Sahara je osadená kvalitnou keramickou kartušou. Vďaka tomu je možné poskytovať záruku na kartušu v dĺžke 5 rokov
- Povrchová úprava: Sahara
- Výška batérie: 130 mm
- Otočné ramienko o 360o
- Keramická kartuša
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Sinks PRONTO Sahara
- Pripojovacie hadičky 2 ks
- Montážny materiál
- Návod na montáž
Stiahnúť
Parametre
| Farebný odtieň | Béžové odtiene |
|---|---|
| Farba | Sahara |
| Šírka skrinky od | 500 mm |
| Rozmer drezu - Šírka | 860 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ montáže | Horný, Spodný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |





































