Sinks CLASSIC 480 + ELASTA nerez/šedá
{"savings":"6 €","items":[{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/nerezovy-drez-sinks-classic-480-v-0-5mm-matny","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/5/5683eaaeec79d5-246394-2-nerezovy-drez-sinks-classic-480-v-0-5mm-matny.jpeg","name":"Nerezový drez Sinks CLASSIC 480 V 0,5mm matný"},{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/drezova-bateria-sinks-elasta-nerez-siva","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/p/p686802a78be74-68199c1b-246328-drezova-baterie-sinks-elasta-nerez-seda.jpg","name":"Drezová batéria Sinks ELASTA nerez/sivá"}]}
Sinks CLASSIC 480 + ELASTA nerez/šedá
Set drezu Sinks CLASSIC 480 V 0,5mm matný a batéria Sinks ELASTA nerez/sivá. Určené pre šírku skrinky od 450 mm. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu a montáž drezu aj batérie. viac
111,90 €
Kód produktu: N111
Doprava a platba
Kód produktu: N111
Doprava a platba
Nerezový drez Sinks CLASSIC 480 V 0,5mm matný
Nerezový dřez Sinks CLASSIC 480 V 0,5mm matný s povrchovou úpravou Matný je vyrobený z vysokokvalitnej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka vysokej kvalite materiálov je na tento typ poskytovaná predĺžená záruka.
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 480 x 480 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 410 x 360 mm
- Hĺbka drezu: 155 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či povytiahnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 460 x 460 mm
- Typ montáže: Horná montáž, klasická montáž do výrezu v pracovnej doske
- Orientácia drezu: Nerozlišuje se
- Hrúbka nerezu: 0,5 mm
- Otvor pre batériu: Otvor pre batériu 35 mm je vytvorený
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Instalace drtiče není možná
📦 Čo nájdete v balení
- Nehrdzavejúci drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks ELASTA nerez/sivá
Drezová stojanková batéria s ohybným ramenom, výška 250 mm, povrchová úprava Šedá/nerez, záruka 5 rokov na kartušu. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre montáž batérie.
Parametre
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Matný |
| Rozmer drezu - Šírka | 480 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 480 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 155 mm |
| Hrúbka nerezu | 0,5 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Nie |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Veľkosť drezu | Malý drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |



















