Sinks LINEA 600 Granblack + Vitalia čierná matná
{"savings":"9 €","items":[{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/granitovy-drez-sinks-linea-600-n-granblack","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/9/9683ea0e9153e3-197658-3-granitovy-drez-sinks-linea-600-n-granblack.jpeg","name":"Granitový drez Sinks Linea 600 N Granblack"},{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/drezova-bateria-sinks-vitalia-cierna-matna","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/b/b686802284f069-66877ef7-227216-drezova-baterie-sinks-vitalia-cerna-matna.jpg","name":"Drezová batéria Sinks VITALIA Čierna matná"}]}
Sinks LINEA 600 Granblack + Vitalia čierná matná
Set drezu Sinks Linea 600 N Granblack a batéria Sinks VITALIA Čierna matná. Určené pre šírku skrinky od 450 mm. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu a montáž drezu aj batérie. viac
225,90 €
Kód produktu: G1530
Doprava a platba
Kód produktu: G1530
Doprava a platba
Granitový drez Sinks Linea 600 N Granblack
Granitový drez Sinks Linea 600 N Granblack je vyrobený z prírodného granitu, ktorý obsahuje 80 % drveného kameniva s prímesou farbív a polyesterových živíc. Vďaka tomu odoláva teplotám až do 280 °C a je mimoriadne odolný proti poškriabaniu a mechanickému opotrebeniu.
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 600 x 480 mm
- Rozmer vaničky drezu: 340 x 415 mm
- Hĺbka drezu: 190 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či povytiahnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 580 x 460
- Typ montáže: Horná montáž, klasická montáž do výrezu v pracovnej doske
- Orientácia drezu: Obojstranné prevedenie, drez je otočný. Je možné ho použiť ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu: Otvor pro baterii a další příslušenství vytvoříme dle požadavku zdarma
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
📦 Čo nájdete v balení
- Granitový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil vrátane sifónu, prepadu a odbočky na umývačku riadu
- Montážne príchytky
- Tesnenie nie je súčasťou balenia – pri granitových drezoch sa používa silikón
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks VITALIA Čierna matná
Parametre
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Granblack |
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 600 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 480 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ materiálu | Sinks SGR |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ spojiva | Polyesterové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |

































