Sinks PERFECTO 650 Truffle + Vitalia
{"savings":null,"items":[{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/granitovy-drez-sinks-perfecto-650-truffle","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/k/k6868023b0ddbe-66850a32-224087-granitovy-drez-sinks-perfecto-650-truffle.jpg","name":"Granitový drez Sinks PERFECTO 650 Truffle"},{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/drezova-bateria-sinks-vitalia-chrom","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/9/9683eaadd1f2a4-246421-3-baterie-sinks-vitalia-chrom.jpeg","name":"Drezová batéria Sinks Vitalia chróm"}]}
Sinks PERFECTO 650 Truffle + Vitalia
Set drezu Sinks PERFECTO 650 Truffle a batéria Sinks Vitalia chróm. Určené pre šírku skrinky od 500 mm. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu a montáž drezu aj batérie. viac
254,90 €
Kód produktu: G10654
Doprava a platba
Kód produktu: G10654
Doprava a platba
Granitový drez Sinks PERFECTO 650 Truffle
Granitový drez Sinks PERFECTO 650 Truffle je vyrobený z prírodného granitu, ktorý obsahuje 80 % drveného kameniva s prímesou farbív a polyesterových živíc. Vďaka tomu odoláva teplotám až do 280 °C a je mimoriadne odolný proti poškriabaniu a mechanickému opotrebeniu.
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 500 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 650 x 500 mm
- Rozmer vaničky drezu: 380 x 430 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či povytiahnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 630 x 480 mm
- Typ montáže: Horná montáž, klasická montáž do výrezu v pracovnej doske
- Orientácia drezu: Obojstranné prevedenie, drez je otočný. Je možné ho použiť ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu: Otvor pro baterii a další příslušenství vytvoříme dle požadavku zdarma
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
📦 Čo nájdete v balení
- Granitový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil vrátane sifónu, prepadu a odbočky na umývačku riadu
- Montážne príchytky
- Tesnenie nie je súčasťou balenia – pri granitových drezoch sa používa silikón
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks Vitalia chróm
Kuchynská stojanková batéria Sinks VITALIA chróm je osadená kvalitnou keramickou kartušou. Vďaka tomu je možné poskytovať záruku na kartušu v dĺžke 5 rokov. Vysoké ramienko umožní plnenie aj vyšších hrncov.
- Povrchová úprava: chróm lesklý
- Výška batérie: 320 mm
- Otočné ramienko o 360o
- Keramická kartuša
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Sinks VITALIA chróm
- Pripojovacie hadičky 2 ks
- Montážny materiál
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Hnedé odtiene |
|---|---|
| Farba | Truffle |
| Šírka skrinky od | 500 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 650 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Typ materiálu | Sinks ACR |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ spojiva | Akrylátové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |


























