Set Sinks Viva 455 Granblack + Vitalia GR
Set Sinks Viva 455 Granblack + Vitalia GR
Set granitového drezu a batérie za zvýhodnenú cenu. Drez určený do skrinky od 500 mm. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre montáž drezu aj batérie.
viacSet granitového drezu a batérie za zvýhodnenú cenu. Drez určený do skrinky od 500 mm. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre montáž drezu aj batérie.
viacGranitový drez Sinks VIVA 455 Granblack
Granitový drez Sinks VIVA 455 vo farebnom variante Grandblack je vyrobený z vysoko akostného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 500 mm, po úprave skrinky od 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 455 x 460 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 390 x 360 mm
- Hĺbka drezu: 180 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Možnosť priobjednať excentrické ovládanie výpuste
- Ovládanie výpuste: Manuálne, vytiahnutím či zatlačením sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 435 x 440 mm
- Typ montáže: Horná montáž, možnosť spodnej montáže
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu vytvorený, pre dávkovač a ďalšie príslušenstvo zhotovíme podľa požiadavky zdarma
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Drezová batéria Sinks VITALIA Grandblack
Kuchynská stojanková batéria Sinks VITALIA Grandblack je osadená kvalitnou keramickou kartušou. Vďaka tomu je možné poskytovať záruku na kartušu v dĺžke 5 rokov. Vysoké ramienko umožní plnenie aj vyšších hrncov.
- Povrchová úprava: Grandblack
- Výška batérie: 320 mm
- Otočné ramienko o 360o
- Keramická kartuša
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Sinks VITALIA Grandblack
- Pripojovacie hadičky
- Montážny materiál
- Návod na montáž
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | Granblack |
| Šírka skrinky od | 500 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 460 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 455 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 180 mm |
| Typ montáže | Horný, Spodný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ne |



































