Nerezový drez Sinks BLOCK 220 V kartáčovaný
Nerezový drez Sinks BLOCK 220 V kartáčovaný
Hĺbka drezu 150 mm, rozmer drezu 220 x 440 mm, spodná skrinka od 300 mm, záruka 5 rokov. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu, nie je potrebné nič prikupovať viac
71,90 €
Kód produktu: STSBLK2204401V
Doprava a platba
Kód produktu: STSBLK2204401V
Doprava a platba
Nerezový drez Sinks BLOCK 220 s povrchovou úpravou kartáčovaný nerez je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka vysokej kvalite materiálov je na tento typ poskytovaná záruka 5 rokov.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 300 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 220 x 440 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 180 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 150 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 “ so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne
- Výrez do pracovnej dosky: Podľa typu montáže
- Typ montáže: Spodná, presahová, do roviny s doskou
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Hrúbka materiálu: 1 mm
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadov
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil, sifón pre úsporu miesta s odbočkou na umývačku
- Montážne príchytky
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 300 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Brúsený nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 220 |
| Rozmer drezu - Výška | 440 |
| Hĺbka drezu v mm | 150 mm |
| Hrúbka nerezu | 1,0 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný, Spodný |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Sinks STS |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Veľkosť drezu | Malý drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |








