DOPRAVA ZADARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 130 EUR

Drezy Teka

Drezy Teka sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré sú odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám a korozívnym čistiacim prostriedkom. Táto španielska značka je známa svojou kvalitou a dizajnom, ktorý dokáže uspokojiť každého zákazníka. Sme autorizovaným predajcom značky Teka, takže môžeme zaručiť, že všetok tovar pochádza priamo od výrobcu.

V ponuke máme nerezové, granitové drezy v rôznych veľkostiach a dizajnoch. Vďaka širokej ponuke modelov si určite každý nájde niečo pre seba, či už uprednostňuje klasický, moderný alebo luxusný štýl. Ďalšou výhodou je jednoduchá inštalácia, ktorú zvládne každý.

Či už hľadáte kuchynsky drez Teka do malej kuchyne, alebo potrebujete priestranný drez do veľkej rodinnej kuchyne, určite si tu vyberiete. Ponúkame aj kompletné príslušenstvo pre Teka drezy, ako sú batérie, odtoky, sifóny a nadstavce.

Ak si nie ste istí svojím výberom, radi vám poradíme. S našou pomocou si môžete vybaviť kuchyňu tak, aby bolo varenie radosťou. Kontaktujte nás a presvedčte sa o našej profesionalite a kvalite našich výrobkov.

Rýchle info -1%
Nerezový drez Teka Model E 1B XNerezový drez Teka Model E 1B X

Nerezový drez Teka Model E 1B X

Skladom
69 € 70 €
Šírka skrinky od 300 mm
Rozmer 280 x 405 mm, skrinka od 300 mm, hĺbka drezu 150 mm, hrúbka plechu 0,7 mm, doživotná záruka na materiál. Balenie obsahuje kompletné…