Drezová batéria Blanco MIDA-S-look čierna
Drezová batéria Blanco MIDA-S-look čierna
Štýlový tvar veľmi žiadanej a predávanej kuchynskej batérie v povrchovej úprave chróm a farbách SILGRANIT®-Look • Jemne zahnutá výtoková trubica na štíhlom telese • Pre ľahké plnenie vysokých hrncov a váz • Výsuvná sprchová hlavica. viac
189 €
Kód produktu: 526146
Doprava a platba
Kód produktu: 526146
Doprava a platba
Štýlový tvar veľmi žiadanej a predávanej kuchynskej batérie v povrchovej úprave chróm a farbách SILGRANIT®-Look • Jemne zahnutá výtoková trubica na štíhlom telese • Pre ľahké plnenie vysokých hrncov a váz • Výsuvná sprchová hlavica.
Parametre
| Farebný odtieň | Čierne odtiene |
|---|---|
| Farba | černá, Čierna |
| Povrch batérie | Granit |
| Typ batérie | Páková, Stojanová, S výsuvnou koncovkou |
| Výška batérie | 336 mm |
| Značka | Blanco |
| Montáž batérie | Stojanová |
| Ovládanie batérie | Páková |
| Funkcia batérie | S výsuvnou koncovkou |
| Typ pripojenia | Tlaková |
| Priemer montážneho otvoru | 35 mm |
| Tvar ramienka | Oblé do tvaru U |
| Otáčanie ramienka | 360 ° |
| Dĺžka pripojovacích hadičiek | 500 mm |
| Dĺžka sprchovej hadice | 150 cm |
| Pripojovacie hadičky | 3/8 " |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |






