Granitový drez Blanco ADON XL 6 S perlovo šedá prevedenie s excentrom prís
Granitový drez Blanco ADON XL 6 S perlovo šedá prevedenie s excentrom prís
hĺbka drezu 190 mm, rozmer drezu 1000x500x190 mm, spodná skrinka od 60 cm, záruka 2 roky viac
663,30 €
Kód produktu: 520524
Doprava a platba
Kód produktu: 520524
Doprava a platba
Parametre
| Farebný odtieň | Šedé odtiene |
|---|---|
| Farba | Perlovo sivá |
| Šírka skrinky od | 600 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 1000 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ spojiva | Akrylátové |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ano |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |




































