Granitový drez Elleci Quadra 110 K96
Granitový drez Elleci Quadra 110 K96
Spodná skrinka od 600 mm, hĺbka drezu 190 mm, rozmer drezu 610 x 500 mm Farebné prevedenie Biela K96, Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
302,50 €
Kód produktu: 943DRLKQ11096
Doprava a platba
Kód produktu: 943DRLKQ11096
Doprava a platba
Granitový jednodrez Elleci Quadra 110 Biela K96 v minimalistickom, modernom prevedení. Vďaka vysokej kvalite granitového materiálu Keratek je poskytovaná záruka v dĺžke 20 rokov, priestranná vanička
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 610 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 540 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 190 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne, vytiahnutím či zatlačením sitka
- Možnosť priobjednať excentrické ovládanie výpuste
- Výrez do pracovnej dosky: 590 x 480 mm
- Typ montáže: Horná montáž
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu, dávkovač a ďalšie príslušenstvo zhotovíme podľa požiadavky zadarmo - k dispozícii sú 3 možností umiestnenia
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
- Predĺžená záruka 10 rokov
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Elleci Quadra 110
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Biele odtiene |
|---|---|
| Farba | bílá, Biela |
| Šírka skrinky od | 600 mm, 800 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 610 |
| Rozmer drezu - Výška | 500 |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Elleci |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ spojiva | Akrylátové |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ano |




































