Granitový drez Franke KNG PRO 110-52 Kašmír
Granitový drez Franke KNG PRO 110-52 Kašmír
Elegantný granitový drez Franke KNG PRO 110-52 vo farbe kašmír vyniká spodnou montážou a odolným materiálom Fragranite s antibakteriálnou úpravou. Ideálny pre moderné kuchyne so skrinkou od 600 mm. viac
476 €
Kód produktu: P-16016
Doprava a platba
Kód produktu: P-16016
Doprava a platba
Hranatý jednodrez Franke vo farebnom prevedení Kašmír, určený na spodnú montáž do pracovných dosiek z umelého či prírodného kameňa. Drez je multifunkčný vďaka doplnkom - krájacia doska, nerezová miska a rolovací rošt, ktoré sú súčasťou dodávky. Vďaka technológii výroby granitových drezov Franke vám bude slúžiť po mnoho rokov a stále bude ako nový.
Kľúčové parametre
560 x 460 mm
Rozmer
200 mm
Hĺbka
600 mm
Šírka skrinky od
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: šířky 600 mm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 560 x 460 mm
- Rozměr dřezové nádoby: 520 x 420
- Hloubka dřezu: 200
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládání výpusti: Manuální
- Výřez do pracovní desky: 520 x 420
- Typ montáže: Spodní
- Orientace dřezu: Dle zobrazení
- Otvor pro baterii: Nevytváří se
- Dřez je vhodný k připojení kuchyňského drtiče odpadu
Balenie obsahuje
- Granitový drez Franke KNG PRO 110-52 Kašmír
- Kompletný výpust s úsporným sifónom a odbočkou na umývačku riadu
- Príchytky na spodnú montáž
- Nerezová miska
- Drevená krájacia doska
- Rolovací odkladací rošt
Balenie neobsahuje tesnenie k drezu. Na inštaláciu sa používa sanitárny silikón
Prečo si vybrať tento produkt?
Príjemný na dotyk – jemná štruktúra s decentným leskom pôsobí elegantne a luxusne.
Hygienický neporézny povrch – špeciálna úprava bráni množeniu baktérií a uľahčuje údržbu.
Ochrana proti poškriabaniu a nárazom
Teplotná odolnosť až do 280 °C
Parametre
| Farebný odtieň | Hnedé odtiene |
|---|---|
| Farba | Kašmír |
| Šírka skrinky od | 600 mm |
| Materiál drezu | Granit |
| Rozmer drezu - Šírka | 560 |
| Rozmer drezu - Výška | 460 |
| Hĺbka drezu v mm | 200 |
| Typ materiálu | Fragranite |
| Typ montáže | Spodný |
| Veľkosť drezovej vane | 520 x 420 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Nevytvára sa |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Podľa zobrazenia |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Typ spojiva | Akrylátové |
| Rozmer drezu | 560 x 460 mm |
| Rozmer výrezu | 520 x 420 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ano |

























































