Nerezový dr;ez Alveus Linea 110 Max + pop-up sifon
Nerezový dr;ez Alveus Linea 110 Max + pop-up sifon
- Spodná skrinka od 500 mm, hĺbka drezu 190 mm, rozmer drezu 615 x 500 mm.
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpust, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu).
- Spodná skrinka od 500 mm, hĺbka drezu 190 mm, rozmer drezu 615 x 500 mm.
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpust, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu).
Štandardná cena 166,30 €.
Ušetríte
10 %(16,70 €).
149,60 €
Kód produktu: 1144604
Doprava a platba
Kód produktu: 1144604
Doprava a platba
Nerezový drez s odkvapom Alveus Line&110 Max je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304).
- Vhodný pre skrinku od: šírky 500 mm
- Rozmer drezu: 615 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 420 mm
- Hĺbka drezu: 190 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Excentrické ovládanie, otočením gombíka otvoríte či uzavriete výpust
- Výrez do pracovnej dosky: 591 x 476 mm
- Typ montáže: Horná montáž na pracovnú dosku
- Otvor pre batériu: Otvory pre batériu a ovládanie výpuste sú zhotovené
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný - použiteľný ako ľavý aj pravý variant
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Alveus
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 500 mm |
|---|---|
| Povrch nerezu | Satin |
| Rozmer drezu - Šírka | 615 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | 2 otvory pre batériu a excenter |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Modelový rad | Line |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |
















