Nerezový drez Alveus Stricto 20
Nerezový drez Alveus Stricto 20
hĺbka drezu 205 mm, rozmer drezu 860 x 472 mm, spodná skrinka od 600 mm, záruka 2 roky. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu. viac
Štandardná cena 421,90 €.
Ušetríte
10 %(42,20 €).
379,70 €
Kód produktu: 1124364
Doprava a platba
Kód produktu: 1124364
Doprava a platba
Priestranný nerezový drez s odkvapom Alveus Stricto 20 je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304). Hrúbka nerezu 1 mm. Vyniká hlbokou a priestrannou vaničkou a veľkou odkvapovou plochou.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 860 x 472 mm
- Povrch: Prírodná nerez
- Hrúbka materiálu: 1 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 190 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 “ s ovládaním výpuste
- Orientácia: Obojstranný
- Montáž hornej alebo do roviny s pracovnou doskou
- Otvor pre batériu a ovládanie výpuste 35 mm vytvorený
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Alveus Stricto 20
- Kompletný sitkový ventil vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž a šablónu pre výrez
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 860 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 472 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 205 mm |
| Hrúbka nerezu | 1 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Modelový rad | Stricto |
| Značka | Alveus |
| Typ drezu | S odkapem |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |









































