Nerezový drez Blanco ANDANO 180 IF bez tiahla
Nerezový drez Blanco ANDANO 180 IF bez tiahla
hloubka dřezu 130 mm, rozměr dřezu 220x440x130 mm, spodní skříňka od 30 cm, záruka 2 roky viac
288,90 €
Kód produktu: 522951
Doprava a platba
Kód produktu: 522951
Doprava a platba
Nerezový dřez Blanco ANDANO 180 IF InFino Nerez hedvábný lesk bez táhla je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Díky vysoké kvalitě používaných materiálů a dokonalému opracování, patří dřezy Blanco mezi absolutní světovou špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pro skříňku od: 30 cm (vnější rozměr skříňky)
- Rozměr dřezu: 220x440x130 mm
- Hloubka dřezu: 130 mm
- Dřezová výpusť: 3 1/2"
- Excentrické ovládání:Ne
- Orientace dřezu:Nerozlišuje se
- Typ montáže: Montáž shora nebo do roviny s deskou
- Možnost instalace drtiče odpadu: Ano
Co najdete v balení
- Blanco ANDANO 180 IF InFino Nerez hedvábný lesk bez táhla
- Kompletní sítkový ventil včetně kompletního sifonu, přepadu a odbočky na myčku
- Montážní příchytky
- V balení není těsnění, pro granitové dřezy se používá silikon
- Návod na montáž
Parametre
| Farba | Hodvábny lesk |
|---|---|
| Šírka skrinky od | 300 mm |
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Hodvábny lesk |
| Rozmer drezu - Šírka | 220 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 440 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 130 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Nevytvára sa |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |



