Nerezový drez Franke BCX 211-86/7 Nerez
Nerezový drez Franke BCX 211-86/7 Nerez
- 📦 Vhodný pre skrinku od 600 mm
- 📐 Rozmer: 860 x 480 | Hĺbka: 200 mm
- 🧰 Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
- 📦 Vhodný pre skrinku od 600 mm
- 📐 Rozmer: 860 x 480 | Hĺbka: 200 mm
- 🧰 Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
206 €
Kód produktu: P-15923
Doprava a platba
Kód produktu: P-15923
Doprava a platba
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 860 x 480 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 420 x 415
- Hĺbka drezu: 200
- Drezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládanie výpuste: Manuálne
- Výrez do pracovnej dosky: 840 x 460
- Typ montáže: Horná
- Orientácia drezu: Pravý drez
- Otvor pre batériu: Áno
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Áno
Obsah balenia
- Nerezový drez Franke
- Kompletný úsporný sifón s odbočkou na umývačku
- Montážne príchytky
Balenie neobsahuje tesnenie, na inštaláciu tohto typu drezu sa používa sanitárny silikón
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Brúsená nehrdzavejúca oceľ |
| Rozmer drezu - Šírka | 860 |
| Rozmer drezu - Výška | 480 |
| Hĺbka drezu v mm | 200 |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Veľkosť drezovej vane | 420 x 415 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Pravý drez |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Veľkosť drezu | Veľký drez |
| Typ drezu | S odkapem |
| Rozmer drezu | 860 x 480 mm |
| Rozmer výrezu | 840 x 460 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
























