Nerezový drez Franke SRX 110-34 Nerez, spodná montáž
Nerezový drez Franke SRX 110-34 Nerez, spodná montáž
- Vhodný pre skrinku od 450 mm
- Rozmer: 368 x 428 | Hĺbka: 180
- Balenie obsahuje príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, príchytky k drezu)
- Vhodný pre skrinku od 450 mm
- Rozmer: 368 x 428 | Hĺbka: 180
- Balenie obsahuje príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, príchytky k drezu)
125 €
Kód produktu: P-15858
Doprava a platba
Kód produktu: P-15858
Doprava a platba
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 368 x 428 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 341 x 401
- Hĺbka drezu: 180
- Drezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládanie výpuste: Manuálne
- Výrez do pracovnej dosky: 341 x 401
- Typ montáže: Spodná
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu: Nevytvára sa
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Áno
📦 Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil, vrátane prepadu
- Sifón nie je súčasťou dodávky, pre inštaláciu samostatného drezu odporúčame sifón 112.0686.264
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Brúsená nehrdzavejúca oceľ |
| Rozmer drezu - Šírka | 368 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 428 |
| Hĺbka drezu v mm | 180 |
| Typ montáže | Spodný |
| Veľkosť drezovej vane | 341 x 401 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Nevytvára sa |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Podľa zobrazenia |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Rozmer drezu | 368 x 428 mm |
| Rozmer výrezu | 341 x 401 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
















