SET ALVEUS ATROX 20 / 55 + BATÉRIA RUTA CHRÓM
SET ALVEUS ATROX 20 / 55 + BATÉRIA RUTA CHRÓM
Farebné prevedenie Béžová
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Štandardná cena 255,30 €.
Ušetríte
5 %(12,80 €).
242,50 €
Farebné prevedenie Béžová
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Kód produktu: SETA22096
Doprava a platba
Kód produktu: SETA22096
Doprava a platba
Granitový drez Alveus Atrox 20 béžový je vyrobený z vysoko kvalitného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80 % drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodné pre šírku skrine od: 450 mm (vonkajší rozmer skrine), pre spodnú montáž od 600 mm
- Rozmer drezu: 470 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 390 x 340 mm
- Hĺbka drezu: 195 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Excentrické ovládanie výpuste
- Výrez pre pracovnú dosku: 450 x 480 mm
- Typ montáže: Horná aj spodná montáž
- Pre spodnú montáž je nutné priobjednať sadu spodnej montáže
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Otvor pre batériu a ovládanie výpuste sú zhotovené
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
- Predĺžená záruka 5 rokov
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Alveus
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Farebný odtieň | Béžové odtiene |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Šírka skrinky od | 450 mm |
| Rozmer drezu - Šírka | 470 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 195 mm |
| Typ montáže | Horný, Spodný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Alveus |
| Typ ovládania výpuste | Excenter |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |


























