SET ALVEUS ROCK 90 - 55+ BATÉRIA TONIA -55
SET ALVEUS ROCK 90 - 55+ BATÉRIA TONIA -55
hĺbka drezu 180 mm, rozmer drezu 780 x 480 mm, spodná skrinka od 800 mm, záruka 2 roky viac
Štandardná cena 312,10 €.
Ušetríte
10 %(31,20 €).
280,90 €
Kód produktu: SETA527
Doprava a platba
Kód produktu: SETA527
Doprava a platba
Granitový dvojdrez Alveus ROCK 90 béžová
Granitový dvojdrez Alveus Rock 90 vo farebnom variante Béžová je vyrobený z vysoko akostného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 800 mm
- Rozmer drezu: 780 x 480 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 400 mm, 340 x 350 mm
- Hĺbka drezu: 180 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 “ s excentrickým ovládaním výpuste
- Typ montáže: Horný
- Otvor pre batériu a ovládanie výpuste vytvorený
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Alveus Rock 90 Béžová
- Kompletný sitkový ventil pre úsporu miesta vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Drezová batéria Alveus Tonia béžová
Kuchynská stojanková batéria Alveus Tonia Béžová je osadená kvalitnou keramickou kartušou.
- Povrchová úprava: Granitový nástrek
- Výška batérie: 315 mm
- Otočné ramienko o 360o
- Keramická kartuša
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Alveus Tonia béžová
- Pripojovacie hadičky 2 ks
- Montážny materiál
- Návod na montáž
Parametre
| Farebný odtieň | Béžové odtiene |
|---|---|
| Šírka skrinky od | 800 mm |
| Rozmer drezu - Šírka | 780 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 480 mm |
| Typ materiálu | Granitové dřezy |
| Typ montáže | Horný |
| Modelový rad | Rock |
| Značka | Alveus |
| Typ inštalácie | I - vestavný |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Výrobná spoločnosť | Kovinoplastika Lož d.o.o. |
|---|---|
| Adresa | Cesta 19. oktobra 57, Lož 1386 Stari trg pri Ložu Slovenija |
| info@alveus.si |























