Set Sinks AMANDA 780 Milk + batéria Sinks ENIGMA S Milk
{"savings":"35 €","items":[{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/granitovy-drez-sinks-amanda-780-milk","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/t/t6867fe7b6eee1-41061-4-granitovy-drez-sinks-amanda-780-milk.jpg","name":"Granitový drez Sinks AMANDA 780 Milk"},{"url":"https://www.svet-drezov.sk/p/drezova-bateria-sinks-enigma-s-milk","image_url":"https://drezy.s22.cdn-upgates.com/h/h6867fed05639f-45774-1-drezova-baterie-sinks-enigma-s-milk.jpg","name":"Drezová batéria Sinks ENIGMA S Milk"}]}
Set Sinks AMANDA 780 Milk + batéria Sinks ENIGMA S Milk
hĺbka drezu 210 mm, rozmer drezu 780 x 500 mm, spodná skrinka od 500 mm, záruka 10 rokov viac
474,10 €
Kód produktu: TLAM78050028_SFTENSGR28
Doprava a platba
Kód produktu: TLAM78050028_SFTENSGR28
Doprava a platba
Granitový drez Sinks AMANDA 780 Milk
Granitový drez Sinks AMANDA 780 vo farebnom variante Milk je vyrobený z vysoko akostného prírodného granitu, ktorý obsahuje 80% drveného kameniva s prímesou farbív a spojív. Vďaka tomu odoláva teplotám až 280 C a je veľmi odolný proti vrypu a mechanickému poškriabaniu.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 500 mm
- Rozmer drezu: 780 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 390 x 430 mm
- Hĺbka drezu: 210 mm
- Drezový výpust: 3 1“ so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne, vytiahnutím či zatlačením sitka
- Možnosť priobjednať excentrické ovládanie výpuste
- Výrez do pracovnej dosky: 760 x 480 mm
- Typ montáže: Horná
- Orientácia drezu: Obojstranný, otočný ako ľavý aj pravý variant
- Otvor pre batériu vytvoríme podľa požiadavky zadarmo
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Granitový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, pre granitové drezy sa používa silikón
- Návod na montáž
Ako funguje ARIAPURA?
- Ide o permanentnú fotokatalýzu oxidu titaničitého
- Aktívne činidlo je v celej hmote drezu
- Využíva UV-A žiarenie
Čo prináša ARIAPURA?
- Samočistiaca schopnosť drezu
- Permanentné čistenie okolitého vzduchu
- Zásadná redukcia pachov v celej kuchyni
- Eliminácia choroboplodných zárodkov a baktérií v dreze aj okolitom vzduchu
- Obmedzuje usadzovanie vodného kameňa
Drezová batéria Sinks ENIGMA S Milk
Kuchynská stojanková batéria Sinks ENIGMA S Milk je osadená kvalitnou keramickou kartušou. Vďaka tomu je možné poskytovať záruku na kartušu v dĺžke 5 rokov.
- Povrchová úprava: Milk
- Výška batérie: 285 mm
- Otočné ramienko o 360o
- Keramická kartuša
- Výsuvná koncovka s prepínaním na sprchu/prúd
- Koncovka batérie je vybavená systémom Magnetclick uľahčujúcim jej zaklapnutie do ramienka
- Inštalácia do otvoru s priemerom 35 mm
Čo nájdete v balení
- Drezová batéria Sinks ENIGMA S Milk
- Pripojovacie hadičky
- Montážny materiál
- Návod na montáž
Stiahnúť
Parametre
| Farebný odtieň | Biele odtiene |
|---|---|
| Farba | Milk |
| Šírka skrinky od | 500 mm |
| Rozmer drezu - Šírka | 780 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 500 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 210 mm |
| Typ montáže | Horný, Spodný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | S odkapem |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Antibakteriální úprava | Ano |








































