Nerezový drez Blanco Solis 340 IF InFino nerez kartáčovaný
Nerezový drez Blanco Solis 340 IF InFino nerez kartáčovaný
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Spodná skrinka od 400 mm, hĺbka drezu 175 mm, rozmer drezu 380 x 440 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
261 €
Kód produktu: 526116
Doprava a platba
Kód produktu: 526116
Doprava a platba
Nerezový drez Blanco Solis 340 IF InFino nerez kartáčovaný, bez tiahla je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka vysokej kvalite používaných materiálov a dokonalému opracovaniu, patria drezy Blanco medzi absolútnu svetovú špičku
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 400 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 380 x 440 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 340 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 175 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálna
- Výrez do pracovnej dosky: 370 x 430 mm
- Typ montáže: Horná montáž alebo montáž do roviny s pracovnou doskou
- Drez s plochým okrajom, presah cez pracovnú dosku iba na hrúbku plechu
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Blanco
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž
Parametre
| Farba | Kartáčovaný |
|---|---|
| Šírka skrinky od | 400 mm |
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Nerez kartáčovaný |
| Rozmer drezu - Šírka | 380 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 440 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 185 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa, Podľa zobrazenia |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |














