Nerezový drez Franke BXX 210/110-16
Nerezový drez Franke BXX 210/110-16
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpust, bez sifónu, príchytky k drezu) viac
Spodná skrinka od 300 mm, hĺbka drezu 140 mm, rozmer drezu 200 x 450 mm
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpust, bez sifónu, príchytky k drezu) viac
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpust, bez sifónu, príchytky k drezu) viac
355 €
Kód produktu: 127.0371.512
Doprava a platba
Kód produktu: 127.0371.512
Doprava a platba
Nerezový drez Franke BXX 210/110-16 je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304).
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 300 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 200 x 450 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 160 x 410 mm
- Hĺbka drezu: 140 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či pozdvihnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 170 x 420 mm
- Typ montáže: Horná montáž - plochý okraj drezu alebo montáž do roviny s pracovnou doskou
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil, vrátane prepadu
- Montážne príchytky
- V balení nie je tesnenie, používa sa silikón
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 300 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 170 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 420 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 140 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný, Spodný |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Franke |
| Veľkosť drezu | Malý drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |














