Nerezový drez Franke FLN 611-78 LB Nerez
Nerezový drez Franke FLN 611-78 LB Nerez
- Vhodný pre skrinku od 600 mm
- Rozmer: 780 x 500 | Hĺbka: 160 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
- Vhodný pre skrinku od 600 mm
- Rozmer: 780 x 500 | Hĺbka: 160 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
149 €
Kód produktu: P-15911
Doprava a platba
Kód produktu: P-15911
Doprava a platba
Nerezový drez s odkvapom Franke je vhodný pre skrinku so šírkou 600 mm. Vďaka priestrannej vaničke je ľahké umývanie aj väčších hrncov a plechov na pečenie.
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 780 x 500 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 480 x 420
- Hĺbka drezu: 160
- Drezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládanie výpuste: Manuálne
- Výrez do pracovnej dosky: 760 x 480
- Typ montáže: Horná
- Orientácia drezu: Obojstranné vyhotovenie
- Otvor pre batériu: Vytvoríme podľa požiadavky
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Áno
📦 Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Hladký nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 780 |
| Rozmer drezu - Výška | 500 |
| Hĺbka drezu v mm | 160 |
| Typ montáže | Horný |
| Veľkosť drezovej vane | 480 x 420 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Obojstranné prevedenie |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Typ drezu | S odkapem |
| Rozmer drezu | 780 x 500 mm |
| Rozmer výrezu | 760 x 480 mm, 760 x 480 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |





















