Nerezový drez Sinks BLOCKER 550 V 1mm kartáčovaný
Nerezový drez Sinks BLOCKER 550 V 1mm kartáčovaný
- 📦 Spodná skrinka od 600 mm
- 📐 Rozmer: 550 x 505 mm | Hĺbka: 200 mm
- 🧰 Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
- 📦 Spodná skrinka od 600 mm
- 📐 Rozmer: 550 x 505 mm | Hĺbka: 200 mm
- 🧰 Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
161,90 €
Kód produktu: STSBLR5505051V
Doprava a platba
Kód produktu: STSBLR5505051V
Doprava a platba
Nerezový dřez Sinks BLOCKER 550 V 1mm kartáčovaný s povrchovou úpravou Kartáčovaný je vyrobený z vysokokvalitnej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka vysokej kvalite materiálov je na tento typ poskytovaná predĺžená záruka.
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 550 x 505 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 500 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2" se sítkovým ventilem
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či povytiahnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: Dle šablony
- Typ montáže: Drez so spodnou montážou. Inštalácia zo spodnej strany, do pracovných dosiek z umelého či prírodného kameňa a do kompozitných dosiek
- Orientácia drezu: Nerozlišuje se
- Hrúbka nerezu: 1,0 mm
- Otvor pre batériu: Otvor pre batériu 35 mm je vytvorený
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Do dřezu je možné nainstalovat dritč odpadu
📦 Čo nájdete v balení
- Nehrdzavejúci drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Kartáčovaný |
| Rozmer drezu - Šírka | 550 |
| Rozmer drezu - Výška | 505 |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Hrúbka nerezu | 1,0 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný, Spodný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Sinks STS |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
Stanislav L. Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyPřehled, rychlost, vzorná komunikace.
Zápory
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.






























