Nerezový drez Sinks BLOCK 540 V 1mm kartáčovaný
Nerezový drez Sinks BLOCK 540 V 1mm kartáčovaný
Kartáčovaný nerez
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Spodná skrinka od 600 mm, hĺbka drezu & nbsp; 200 mm, rozmer drezu 540 x 440 mm, záruka & nbsp;
Kartáčovaný nerez
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
Kartáčovaný nerez
Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu) viac
132,90 €
Kód produktu: STSBLK5404401V
Doprava a platba
Kód produktu: STSBLK5404401V
Doprava a platba
Nerezový drez Sinks BLOCK 540 V 1mm kartáčovaný je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka vysokej kvalite materiálov je na tento typ poskytovaná záruka 5 rokov.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 540 x 440 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 500 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Hrúbka nerezu: 1 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálna
- Výrez do pracovnej dosky: Podľa šablóny
- Typ montáže: Horná montáž, montáž do roviny s doskou aj spodná montáž
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 600 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Kartáčovaný |
| Rozmer drezu - Šírka | 540 |
| Rozmer drezu - Výška | 440 |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Hrúbka nerezu | 1,0 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný, Spodný |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Sinks STS |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
Juraj C. Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyProdukt bol identicky ako v eshope tsk aj po obdrzani
ZáporyZiadne
Ověřený zákazník - Heureka.sk Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Kladyjeden z najlepších drezov aký existuje za veľmi prijateľnú cenu
Zápory-
Tomáš Jílek Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyOK
Zápory-
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.



















