Nerezový drez Blanco CLARON 500-IF InFino Nerez durinox
Nerezový drez Blanco CLARON 500-IF InFino Nerez durinox
hĺbka drezu 190 mm, rozmer drezu 540x440x190 mm, spodná skrinka od 60 cm, záruka 2 roky viac
684 €
Kód produktu: 523390
Doprava a platba
Kód produktu: 523390
Doprava a platba
Nerezový drez Blanco CLARON 500-IF InFino Nerez durinox bez tiahla je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka vysokej kvalite používaných materiálov a dokonalému opracovaniu, patria drezy Blanco medzi absolútnu svetovú špičku
Blanco Durinox je extrémne odolný nerez, tvrdší a menej náchylný na odtlačky prstov
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: 60 cm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 540x440x190 mm
- Hĺbka drezu: 190 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 "
- Excentrické ovládanie:Nie
- Orientácia drezu:Nerozlišuje sa
- Typ montáže: Montáž zhora alebo do roviny s doskou
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Áno
Čo nájdete v balení
- Blanco CLARON 500-IF InFino Nerez durinox bez tiahla
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- Návod na montáž
Parametre
| Farba | Durinox |
|---|---|
| Šírka skrinky od | 600 mm |
| Materiál drezu | Nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 540 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 440 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 190 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |











