Nerezový drez Blanco CLARON 500 IF nerez Dark Steel
Nerezový drez Blanco CLARON 500 IF nerez Dark Steel
Hĺbka drezu 190 mm, rozmery drezu 540 x 440 mm, spodná skrinka od 60 cm, záruka 2 roky. Exkluzívny materiál DarkSteelBalenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu vrátane zásuviek. viac
841,50 €
Kód produktu: 527836
Doprava a platba
Kód produktu: 527836
Doprava a platba
Nerezová oceľ drez Blanco CLARON 500 IF InFino nerezová oceľ Dark Steel je vyrobená z vysoko kvalitnej tmavej ocele. Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a dokonalému spracovaniu patrí spoločnosť drezy Blanco k absolútnej svetovej špičke
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 600 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 540 x 440 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 500 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 190 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne, zatlačením či pozdvihnutím sitka
- Výrez do pracovnej dosky: 530 x 430 mm
- Typ montáže: horná prekrývajúca montáž, zapustená montáž s pracovnou doskou
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadu
- Zamatovo matná povrchová úprava Dark Steel je mimoriadne odolná proti poškriabaniu a na dotyk je teplá.
Čo nájdete v balení
- Blanco CLARON 500 IF InFino nerezová oceľ Tmavá oceľ
- Kompletný sitkový ventil vrátane kompletného sifónu, prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky
- Tesnenie nie je súčasťou dodávky, silikón sa používa pre žulu drezy
- Inštalačné pokyny
Parametre
| Farba | Tmavá nerezová ocel |
|---|---|
| Šírka skrinky od | 600 mm |
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Nerez Dark Steel |
| Rozmer drezu - Šírka | 540 mm |
| Rozmer drezu - Výška | 440 mm |
| Hĺbka drezu v mm | 175 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Blanco |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
| Výrobná spoločnosť | BLANCO GmbH + Co KG Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
|---|---|
| Adresa | Flehinger Straße 59 75038 Oberderdingen Německo |
| info@blanco.de |













