Nerezový drez Sinks BLOCKER 760 V 1mm kartáčovaný
Nerezový drez Sinks BLOCKER 760 V 1mm kartáčovaný
Hĺbka drezu 200 mm, rozmer drezu 760 x 505 mm, spodná skrinka od 800 mm, záruka 5 rokov. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo na inštaláciu, nie je potrebné nič prikupovať viac
182,90 €
Kód produktu: STSBLR7605051V
Doprava a platba
Kód produktu: STSBLR7605051V
Doprava a platba
Nerezový drez Sinks BLOCKER 760 s povrchovou úpravou kartáčovaný nerez je vyrobený z vysoko kvalitnej chrómniklovej nerezovej ocele 18/10 (AISI 304). Vďaka vysokej kvalite materiálov je na tento typ poskytovaná záruka 5 rokov. Obrovská umývacia vaňa.
Vlastnosti produktu
- Vhodný pre skrinku od: šírky 800 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 760 x 505 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 710 x 400 mm
- Hĺbka drezu: 200 mm
- Drezový výpust: 3 1/2 “ so sitkovým ventilom
- Ovládanie výpuste: Manuálne
- Výrez do pracovnej dosky: Podľa typu montáže
- Typ montáže: Horný, spodný, do roviny s doskou
- Orientácia drezu: Nerozlišuje sa
- Hrúbka materiálu: 1 mm
- Otvor na batériu: Vytvorený 35 mm
- Drez je vhodný na pripojenie kuchynského drviča odpadov
Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Sinks
- Kompletný sitkový ventil, sifón pre úsporu miesta s odbočkou na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenia
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 800 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Brúsený nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 760 |
| Rozmer drezu - Výška | 505 |
| Hĺbka drezu v mm | 200 mm |
| Hrúbka nerezu | 1,0 mm |
| Typ montáže | Do roviny s doskou, Horný, Spodný |
| Vytvorený otvor pre batériu | Áno |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Nerozlišuje sa |
| Modelový rad | Sinks STS |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Značka | Sinks |
| Veľkosť drezu | Veľký drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |
Tomáš Fábik Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
KladyPrimeraná cena, produkt splna očakávania
Zápory-
Ověřený zákazník - Heureka.cz Overená recenzia
hviezda 1hviezda 2hviezda 3hviezda 4hviezda 5
Počet hviezdičiek je 5 z 5
Klady+
Zápory-
Overená recenzia od zákazníka, ktorý si produkt zakúpil.















