Nerezový drez Franke SKN 610-37/44 Nerez
Nerezový drez Franke SKN 610-37/44 Nerez
- Vhodný pre skrinku od 450 mm
- Rozmer: 455 x 435 | Hĺbka: 150 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
- Vhodný pre skrinku od 450 mm
- Rozmer: 455 x 435 | Hĺbka: 150 mm
- Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre inštaláciu drezu (Výpusť, sifón s úsporou miesta, príchytky k drezu)
86 €
Kód produktu: P-15921
Doprava a platba
Kód produktu: P-15921
Doprava a platba
Nerezový drez bez odkvapu vhodný pre skrinku od 450 mm. Ideálny do menších kuchýň, kde je potrebné šetriť miestom.
📐 Technické parametre
- Vhodný pre skrinku od: šírky 450 mm (vonkajší rozmer skrinky)
- Rozmer drezu: 455 x 435 mm
- Rozmer drezovej nádoby: 370 x 340 mm
- Hĺbka drezu: 150 mm
- Drezová výpusť: 3 1/2"
- Ovládanie výpuste: Manuálne
- Výrez do pracovnej dosky: 435 x 415
- Typ montáže: Horná
- Orientácia drezu: Podľa zobrazenia
- Otvor pre batériu: Vytvoríme podľa požiadavky
- Možnosť inštalácie drviča odpadu: Áno
📦 Čo nájdete v balení
- Nerezový drez Franke
- Kompletný sitkový ventil so sifónom pre úsporu miesta, vrátane prepadu a odbočky na umývačku
- Montážne príchytky a tesnenie
- Návod na montáž
Parametre
| Šírka skrinky od | 450 mm |
|---|---|
| Materiál drezu | Nerez |
| Povrch nerezu | Hladký nerez |
| Rozmer drezu - Šírka | 455 |
| Rozmer drezu - Výška | 435 |
| Hĺbka drezu v mm | 150 |
| Typ montáže | Horný |
| Veľkosť drezovej vane | 370 x 340 mm |
| Vytvorený otvor pre batériu | Vytvoríme podľa požiadavky |
| Možnosť pripojenia drviča | Áno |
| Orientácia drezu | Podľa zobrazenia |
| Drezová výpusť | 3 1/2" |
| Veľkosť drezu | Malý drez |
| Typ drezu | Jednodřez |
| Rozmer drezu | 455 x 435 mm |
| Rozmer výrezu | 435 x 415 mm |
| Typ ovládania výpuste | Manuálny |



